Διπλό στρώμα πόρτα πλάκα κυλίνδρου μηχανή σχηματισμού YX8-110-575 & YX8-187-588
  • αρ.:
    YX8-110-575 & YX8-18
  • ώρα παράδοσης:
    45 days
  • ταχύτητα φόρμας:
    20m/min
  • θύρα αποστολής:
    Xiamen port
  • πληρωμή:
    TT
  • βάρος:
    8Tons
έρευνα τώρα
λεπτομέρειες προιόντος
Κάντε κλικ εδώ Δείτε το βίντεο
Μηχάνημα σχηματισμού πόρτας διπλού στρώματος
Προφίλ
υλικό
Αποτελεσματική Πλάτος: 575mm & 588mm
Αποτελεσματικό πλάτος Ανοχή: ± 0,5mm
Το μήκος Ανοχή: ± 0,5mm
Επιθεώρηση Πάχος: 0,5 / 0,7mm
Απόδοση υλικού Αντοχή: Q235
ροή εργασίας
Μακ HINE συστατικά
1)F EED G UIDE συσκευή
Η καθοδηγητική θέση μπορεί να ρυθμιστεί για κατάλληλο υλικό Τροφή.
2) Στοιχείο κυλίνδρων Μηχανή (προστατευτική Κάλυψη)
πλαίσιο σώματος από H450 τύπου χάλυβα με συγκόλληση
Πλευρικός τοίχος Πάχος: Q235 T18MM; Tie Rod: ф22 γαλβανισμένος
κυλίνδρους που κατασκευάζονται από χάλυβα με χάλυβα GCR15 (= en31 χάλυβας), ακρίβεια κατεργασμένη, σκληρό χρώμιο επικαλυμμένο. Με πάχος 0,5 mm, επιφάνεια με επεξεργασία καθρέφτη (για μεγαλύτερη διάρκεια ζωής και αντι-σκουριά) άξονες που κατασκευάστηκαν από 45 # Χάλυβα, σβέση και θερμική επεξεργασία θερμικής επεξεργασίας, σκληρό χρωμίου Διάμετρος = Φ75 / 90mm, ακρίβεια κατεργασμένη
εργαλεία & αλυσίδα κίνηση περίπου 22 βήμα σχηματίζω
Κύριος κινητήρας = 7.5KW, έλεγχος ταχύτητας συχνότητας
Μειωτήρας ταχύτητας Μοτοσικλέτας: Σειρά
Αλυσίδα: polaroid
Προϊόν Ταχύτητα: 20μ / min (Συμπεριλαμβανομένης της διάτρησης και κοπής Χρόνος)
προστατευτικό κάλυμμα
3)Έξοδος ράφι * 6
4) PLC ντο Ontrol Σύστημα
Ελέγξτε αυτόματα την ποσότητα και το μήκος κοπής.
Εισαγωγή των δεδομένων παραγωγής (παραγωγή παρτίδα, υπολογιστές, μήκος, κλπ.) στην οθόνη αφής,
Μπορεί να ολοκληρώσει την παραγωγή αυτόματα.
Συνδυασμός με: PLC, Inverter, οθόνη αφής, κωδικοποιητής, κλπ.
Solar Panel Frame Roll Forming Machine
5) Έκθεση Προϊόντος
Μετά την πώληση υπηρεσία
1. Η εγγύηση είναι 24 μήνες αφού ο πελάτης λαμβάνει το μηχάνημα.
Εντός των 24 μηνών, θα επικοινωνήσουμε με τα εξαρτήματα αντικατάστασης στον πελάτη δωρεάν
επιπλέον κόστος
Μέθοδος συσκευασίας
ζητήστε δωρεάν προσφορά
κατηγορίες
ζεστόπροϊόντα
Σχετικά προϊόντα
υψηλής ακρίβειας πυροσβεστήρας ρολό που σχηματίζει μηχανή
φωτιά αποσβεστήρα ρολό που σχηματίζει μηχανή
ένα μηχάνημα με πολλαπλά προφίλ
μηχανή σχηματισμού ρολών σε οροφή για το προφίλ yx23-845
μπορεί να ασχοληθεί με ανοξείδωτο υλικό
Μηχανή σχηματισμού ρολού βαρέως τύπου κιβωτίου ραφιών Κίνα
Μηχανή σχηματισμού ρολού βαρέως τύπου κιβωτίου ραφιών
Αυτόματη αλλαγή τύπου κουτιού δοκού ραφιών που σχηματίζει ρολό μηχανή χρησιμοποιεί ηλεκτρικό κινητήρα για αυτόματη αλλαγή πλάτους από 100 σε 160 mm